Nr katalogowy: 313

Zofia PUSZCZYŃSKA (1907-1985)

Nr katalogowy: 313

Pejzaż

olej, płótno; 66 x 107 cm;
sygn. l. d.: Z. Puszczyńska;
estymacja: 11 400 - 13 700 zł