Nr katalogowy: 308

Władysław POPIELARCZYK (1925-1987)

Nr katalogowy: 308

Ulica dzieci, 1963

olej, płótno; 125 x 69,5 cm;
sygn. i dat. śr. d.: W. Popielarczyk / 63;
estymacja: 12 500 - 15 500 zł