Nr katalogowy: 306

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 306

Pejzaż synchroniczny, 2021

olej, płótno; 100 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Ziemowit Kmieć / "Pejzaż synchroniczny" / olej, płótno, 100 x 80 / 2021.
estymacja: 7 000 - 9 000 zł
Cena oferowana 6 000 zł