Nr katalogowy: 301

Kiejstut BEREŹNICKI (ur. 1935)

Nr katalogowy: 301

Chłopiec z procą, 2000

olej, płótno; 70 x 50 cm;
sygn., dat. i opisany w kompozycji u dołu: Plener / w Buku (? – słabo czytelnie) / chłopiec / z procą / 2000 / KBereźnicki
estymacja: 26 000 - 31 000 zł