Nr katalogowy: 866

Nr katalogowy: 866

Polifon

drewno, intarsje, mosiądz, stal, szkło; wys. 23,5 cm; szer. 57 cm; głęb. 30 cm.
Szwajcaria? K. XIX w.
estymacja: 9 000 - 11 000 zł