Nr katalogowy: 865

Nr katalogowy: 865

Kantyna ze szkłami

drewno, intarsje, inkrustacje, mosiądz, macica perłowa; szkło przezroczyste, bezbarwne, szlifowane;
Europa Zachodnia, Francja? k. XIX w.
estymacja: 3 200 - 3 800 zł