Nr katalogowy: 834

Nr katalogowy: 834

Ekrytuar zdobiony markieterią w typie Boulle’a

drewno, szylkret, cyna, mosiądz, brąz złocony; wys. 9 cm; szer. 33 cm; głęb. 27 cm.
Francja, II poł. XIX w.
estymacja: 4 000 - 5 000 zł