Nr katalogowy: 728

Nr katalogowy: 728

Monstrancja

srebro próby 1 cechowane; drewno fornirowane i intarsjowane;
wys. 88,5 cm;
Francja, k. XIX w. , podstawa - 1 ćw. XX w.

estymacja: 12 000 - 14 000 zł