Nr katalogowy: 717

Firma SAZIKOWA (czynna 1793-1887)

Nr katalogowy: 717

Imbryczek

srebro częściowo złocony próby 84 cechowane; wys. 12,5 cm, waga 422 g
Moskwa, lata 70. XIX w.
estymacja: 3 700 - 4 200 zł
Cena oferowana 3 500 zł