Nr katalogowy: 99

MALARZ NIEOKREŚLONY, XVIII/XIX w.

Nr katalogowy: 99

Zaloty

według: Gerrita van HONTHORSTA (1592-1656)
olej, płótno dublowane; 123,5 x 100,5 cm; opisany p. g.: GvH.
estymacja: 20 000 - 24 000 zł