Nr katalogowy: 90

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 90

Portret kobiety

olej, płótno; 51,5 x 42 cm;
sygn. p. d.: Eduard H...e (? nazwisko zatarte).
estymacja: 3 800 - 4 600 zł