Nr katalogowy: 87

Konstanty MAŃKOWSKI (1861-1897)

Nr katalogowy: 87

Portret matki, 1880/1890

olej, płótno; 53 x 42 cm;
na odwrocie, na płótnie napis
estymacja: 65 000 - 80 000 zł