Nr katalogowy: 84

Konstanty SZEWCZENKO (1910-1991)

Nr katalogowy: 84

Przy lekturze

olej, płótno; 51 x 40,5 cm;
sygn. l. d.: K. Szewczenko
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 700 zł