Nr katalogowy: 79

Jan WAŁACH (1884-1979)

Nr katalogowy: 79

Pejzaż podgórski

olej, tektura; 38,5 x 30 cm;
sygn. p. d.: J. Wałach
estymacja: 2 000 - 2 400 zł