Nr katalogowy: 78

Jan Kanty HRUZIK (1809-1891)

Nr katalogowy: 78

Pejzaż ze studnią z żurawiem, 1885

olej, płótno; 35,5 x 50 cm;
sygn. l. d.: Hruzik
estymacja: 7 000 - 8 000 zł