Nr katalogowy: 74

MALARZ NIEOKREŚLONY, XX w.

Nr katalogowy: 74

Pejzaż górski

olej, płótno; 71 x 100,5 cm;
sygn. p. d.: JBernhardt (? słabo czytelnie)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł