Nr katalogowy: 68

Stanisław PACIOREK (1889-1952)

Nr katalogowy: 68

Sosna, 1929

olej, tektura; 47 x 32 cm;
sygn. i dat. p. d. St. Paciorek 1929
estymacja: 3 500 - 4 000 zł