Nr katalogowy: 64

Tadeusz CIEŚLEWSKI (1870-1956) - ojciec

Nr katalogowy: 64

Widok Starego Miasta w Warszawie

akwarela, ołówek, papier; 15 x 21 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: T. Cieślewski
estymacja: 1 200 - 1 300 zł