Nr katalogowy: 46

Christo Grzegorz MENDOLY-STEFANOFF (1898-1966)

Nr katalogowy: 46

Wenecja - Most Westchnień [Ponte dei Sospiri], 1934

olej, tektura; 101 x 70 cm;
sygn. i dat. p. g.: Stefanoff - Mendoly / -1934- (cyrylicą pierwszy człon).
estymacja: 30 000 - 40 000 zł