Nr katalogowy: 45

Stanisław SZCZEPAŃSKI (1895-1973)

Nr katalogowy: 45

Park, 1946

olej, płótno; 46 x 65 cm;
sygn. i dat. p. d.: St. Szczepański 1946
estymacja: 3 500 - 4 200 zł