Nr katalogowy: 44

Stanisław BORYSOWSKI (1901-1988)

Nr katalogowy: 44

Łódź na brzegu

olej, płótno naklejone na sklejkę; 37 x 44 cm;
sygn. p. d.: Borysowski
estymacja: 4 000 - 4 800 zł