Nr katalogowy: 37

Wladimir PETROFF (ok. 1880-1935)

Nr katalogowy: 37

We wnętrzu meczetu - Hagia Sophia, 1933

olej, płótno naklejone na płytę; 38,5 x 35 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. d.: W. Petroff. 933
estymacja: 3 000 - 3 600 zł