Nr katalogowy: 34

Henryk DIETRICH (1889-1948)

Nr katalogowy: 34

Lektura w parku w Równem, 1925

olej, tektura; 23 x 31 cm;
sygn. i dat. l. d.: 21/IX 25. Równe (? - słabo czytelnie) Henryk Dietrich (ołówkiem).
estymacja: 3 700 - 4 400 zł
Cena oferowana 3 300 zł