Nr katalogowy: 30

Stanisław GAŁEK (1876-1961)

Nr katalogowy: 30

Mendle w polu, ok. 1906

olej, tektura; 25 x 30,5 cm;
sygn. l. d.: ST. GAŁEK
estymacja: 5 000 - 6 000 zł