Nr katalogowy: 25

S. CORIS, XIX/XX w.

Nr katalogowy: 25

Dziewczyna w chuście na ramionach

akwarela, na podrysowaniu ołówkiem, papier, 28 x 20 cm;
sygn. p. d.: S. Coris

estymacja: 2 500 - 3 000 zł