Nr katalogowy: 17

Władysław BOROWICKI (1909-1997)

Nr katalogowy: 17

Rozpalanie ogniska [Scena z polowania]

olej, płótno naklejone na tekturę, 17,5 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: W. Borowicki
estymacja: 3 200 - 4 000 zł