Nr katalogowy: 14

J. [Józef?] KOSIŃSKI, XIX w.

Nr katalogowy: 14

Przed karczmą, ok. 1890?

akwarela, papier; 16 x 30 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: J. Kosiński
estymacja: 16 000 - 19 000 zł