Nr katalogowy: 12

Henryk RAUCHINGER (1856-1942)

Nr katalogowy: 12

Polowanie na dzika, 1891

olej, deska; 21 x 17 cm;
sygn. i dat. l. d.: HENRYK RAUCHINGER 1891
estymacja: 6 400 - 7 400 zł
Cena oferowana 6 000 zł