Nr katalogowy: 9

Ignacy ZYGMUNTOWICZ (Czesław WASILEWSKI) (1875-1947)

Nr katalogowy: 9

Po polowaniu na łosia, ok. 1930

olej, płótno; 69 x 115 cm;
sygn. p. d.: I. Zygmuntowicz
estymacja: 43 000 - 48 000 zł