Nr katalogowy: 6

Leszek PIASECKI (1928-1990)

Nr katalogowy: 6

Targ koński

olej, płótno; 80 x 139 cm;
sygn. p. d.: Leszek Piasecki
estymacja: 40 000 - 48 000 zł