Nr katalogowy: 4

Nr katalogowy: 4

Wspólna lektura - Żona artysty z córką, ok. 1923

olej, tektura; 26 x 34 cm (w świetle oprawy);
sygn. p. d.: WW (farbą)
estymacja: 20 000 - 24 000 zł
Cena sprzedaży 22 000 zł