Nr katalogowy: 3

Tadeusz MAKOWSKI (1882-1932)

Nr katalogowy: 3

Zagroda z fragmentem bramy, ok. 1924

olej, płótno; 30 x 41 cm.
Obraz ujęty w katalogu: Władysława Jaworska, Tadeusz Makowski. Życie i twórczość.
estymacja: 70 000 - 80 000 zł