Nr katalogowy: 1

Stanisław Ignacy WITKIEWICZ - WITKACY (1885-1939)

Nr katalogowy: 1

Portret Wandy Orłowskiej, 1935

pastel, papier; 63 x 48 cm (w świetle oprawy);
sygn. l. d.: Ign Witkiewicz, opisany i datowany p. d.: 2 (Nπ + NP) + 3pyffko / 1935 II-III
estymacja: 190 000 - 220 000 zł