Nr katalogowy: 342

Małgorzata KARP-SOJA (ur. 1962)

Nr katalogowy: 342

Młodzieńcze wspomnienia, 2012

olej, płótno; 60 x 80 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: Młodzieńcze wspomnienia / M. Karp-Soja / 2012.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł