Nr katalogowy: 329

Marek BATORSKI (ur. 1967)

Nr katalogowy: 329

Blue in green IV, 2019

olej, płótno; 140 x 150 cm;
sygn. l. d.: M. B. ;
opisany na odwrocie: Marek BATORSKI "Blue in green IV".
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł