Nr katalogowy: 326

Lilla KULKA (ur. 1946)

Nr katalogowy: 326

Blizny, z cyklu To tylko kwadrat, 2018

płótno lniane, lina sizalowa; 130 x 130 cm;
sygn. i dat. na odwrocie: 2018 LILLA KULKA.
estymacja: 8 000 - 9 600 zł