Nr katalogowy: 324

Teresa RUDOWICZ (1928-1994)

Nr katalogowy: 324

Madonna, 1982

olej, technika mieszana, płótno; 50 x 37 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: Teresa Rudowicz / MADONNA / 1982.
estymacja: 7 200 - 8 600 zł
Cena oferowana 7 000 zł