Nr katalogowy: 323

Ziemowit KMIEĆ (ur. 1977)

Nr katalogowy: 323

Tranzyt Wenus, 2021

olej, płótno, 100 x 150 cm;
opis autorski na odwrocie: Ziemowit Kmieć / "Tranzyt Wenus" / olej, płótno, / 2021
estymacja: 10 000 - 12 000 zł