Nr katalogowy: 322

Jacenty JOŃCZYK (ur. 1955)

Nr katalogowy: 322

Negocjacje ... , 2019

olej, płyta malarska; 50 x 70 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jacenty / Jończyk / 2019.
estymacja: 5 400 - 6 500 zł
Cena oferowana 4 800 zł