Nr katalogowy: 317

Wojciech ĆWIERTNIEWICZ (ur. 1955)

Nr katalogowy: 317

Scena domowa z pieskiem, 1984

akryl, olej, płótno; 147 x 100 cm;
sygn. i dat. p. g.: W. Ćwiertniewicz 1984.
estymacja: 14 000 - 16 800 zł
Cena oferowana 12 500 zł