Nr katalogowy: 311

Janusz ANTOSZCZYK (ur. 1958)

Nr katalogowy: 311

Boska, 2021

olej, płótno; 120 x 100cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: JANUSZ ANTOSZCZYK / BOSKA 2021 / OIL ON CANVAS / 120/100 CM.
estymacja: 4 800 - 5 600 zł