Nr katalogowy: 302

Włodzimierz PAWLAK (ur. 1957)

Nr katalogowy: 302

Linia barwna 87, 2007

pigment barwny utrwalony olejem, płótno; 60 x 60 cm;
sygn., dat. i opisany na odwrocie: WŁODZIMIERZ PAWLAK / LINIA BARWNA, 87, XXXXXXXXXVII / 60X60 / 2007.
estymacja: 9 500 - 11 500 zł
Cena oferowana 8 500 zł