Nr katalogowy: 300

Stanisław BAJ (ur. 1953)

Nr katalogowy: 300

Rzeka Bug, 2012

olej, płótno; 50 x 100 cm;
sygn. p. d.: S.Baj;
estymacja: 25 500 - 30 000 zł
Cena oferowana 22 000 zł