Nr katalogowy: 825

Nr katalogowy: 825

Sceny z Drogi Krzyżowej - dwa obrazy

olej, drewno; drewno podrzeźbiane i polichromowane, złocenie:
- Ukrzyżowanie, 40 x 93 cm; - Złożenie do grobu, 41 x 50 cm.
Europa Zachodnia, XIX w.
estymacja: 7 500 - 9 000 zł