Nr katalogowy: 724

Nr katalogowy: 724

Cukiernica skrzynkowa

srebro próby 3 częściowo złocone cechowane; wys. 12 cm, waga 569 g.
Austria, Wiedeń ?, poł. XIX w.
estymacja: 5 300 - 6 300 zł