Nr katalogowy: 723

Nr katalogowy: 723

Puzderko z herbem książąt Czetwertyńskich

szkło kryształowe, szlifowane, srebro próby 3 cechowane, częściowo złocone,
Wiedeń, k. XIX w.
estymacja: 2 200 - 2 400 zł