Nr katalogowy: 711

Karol Filip MALCZ (czynny od 1828-1864)

Nr katalogowy: 711

6 nożyków do owoców

srebro próby 12 częściowo złocone, cechowane; dł. 19 cm; waga 210 g.
Warszawa, lata 30. - 40. XIX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł