Nr katalogowy: 219

Nr katalogowy: 219

Aniołek

drewno polichromowane, złocone; wys. 52 cm; szer. 32 cm.
Europa Środkowa, XIX w.
estymacja: 3 300 - 4 000 zł
Cena oferowana 3 000 zł