Nr katalogowy: 132

Michał PŁOŃSKI (1778-1812)

Nr katalogowy: 132

Koszykarz, 1805

akwaforta, papier; 29,5 x 22,5 cm (odcisk płyty);
sygn. z lewej strony pod sceną główną: M. Płoński f. 1805
estymacja: 7 000 - 8 000 zł