Nr katalogowy: 131

Julian FAŁAT (1853-1929)

Nr katalogowy: 131

Na statku, 1886

chromolitografia barwna, papier; 21 x 28,5 cm;
sygn. l. d.: JulFałat / Ceylon / 86
estymacja: 1 000 - 1 200 zł